Referencie

Naša spoločnosť spolupracuje s desiatkami rôznych klientov medzi ktorých patria ako fyzické osoby, tak aj veľké spoločnosti, ktorým zabezpečujeme komplexnú správu pohľadávok. Pre našich klientov sa vždy snažíme pôsobiť ako spoľahlivý, efektívny a zodpovedný obchodný partner. Nižšie Vám prinášame niekoľko referencií priamo od našich spokojných klientov.

Vyjadrenia našich klientov

So spoločnosťou PATRIOT GROUP, s.r.o. sme začali spolupracovať v lete 2017 na základe dobrých referencii a všeobecne dobrom povedomí o ich schopnostiach a možnostiach vymocť pohľadávky od nášho nespoľahlivého obchodného partnera, čo sa im nakoniec na 100% podarilo. Spoločnosť PATRIOT GROUP, s.r.o. sa vzorne postarala o všetko čo bolo treba, všetky právne kroky pokryli komplexne svojim vlastným tímom a nás informovala len o najdôležitejších krokoch celého procesu. Ak bude do budúcna treba riešiť podobné problémy, určite sa opäť obrátime na PATRIOT GROUP, s.r.o.
Branislav Stanislav, konateľ
DB Engineering, s.r.o.
Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov