Referencie

Naša spoločnosť spolupracuje s desiatkami rôznych klientov medzi ktorých patria ako fyzické osoby, tak aj veľké spoločnosti, ktorým zabezpečujeme komplexnú správu pohľadávok. Pre našich klientov sa vždy snažíme pôsobiť ako spoľahlivý, efektívny a zodpovedný obchodný partner. Nižšie Vám prinášame niekoľko referencií priamo od našich spokojných klientov.

Vyjadrenia našich klientov

Potrebovali sme radikálne riešiť vymáhanie pohľadávok, tak sme hľadali potrebné informácie na internete. Dozvedeli sme sa o Vašej spoločnosti a komunikovali sme aj s niektorými spoločnosťami a boli ste nám odporučený. Oslovili sme Vás v marci 2013 a s vymáhaním Vám zverených pohľadávok sme spokojní, kde bolo možné vymôcť pohľadávku, tak ste nám ju vymohli. Výhodou spoločnosti je i to, že majú vlastný exekútorský tým.
Ing. Libor Mišák, konateľ
TRETEX Trenčín spol. s r.o.
Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov Vyjadrenia klientov